3. Uus foto

Heiki Koov

Lisan siia mõned fotod viimasest aastast.

Uus!

Riigihankega ostsime kolm kallist viiulit ja ühe vioola.

Alexandri tehnika ruumis on nüüd luukere Luule. Selle nime pakkus välja Mihkel Peäske. Nimekonkursile laekus hästi palju pakkumisi.

Kooli jõulupidu toimus ……..  õues!
Eelmine kevad lagunes staadionil trepp mõne nädalaga. Õnneks valmis uus trepp sama kiiresti. 
Uute klaverite saabumine ei ületa enam uudisekünnist. Ka eelmisel õppeaastal ostis kool riigihankega kuus uut Petrofi klaverit.
Sügisel saime üsna ebameeldiva üllatuse, kui Hispaaniast saabus täiesti katkine kitarr. Olukord jäigi lõpuni arusaamatuks, sest pakendid (ümbritsev pappkast ja ka kitarrikohver) oli mõlemad täiesti terved. Õnneks saime katkise pilli poodi tagasi saata ja meile tehti uus kitarr.
Olevi tänavale paigaldati uus asfalt.

Liikumine massidesse!

Augustis tegid kooli töötajad rattamatka marsruudil Vasalemma-Padise-Paldiski-Klooga-Vasalemma . Taaskord väga vahva ringsõit!

Jaanuaris toimunud töötajate koolitusreisi ajal tegeleti ka kehakultuuriga (jalutuskäik linnas ja lossis, ujumine basseinis, tõukekelkudega sõit Haapsalu lahel).
Spordipäevade ajal kõnniti 60 ringi ümber koolimaja ja tuletati meelde liikumise vajadust.
Rattaeksam on taaskord jõudnud meie kooli.

Teeme ise!

Väga tore on vaadata õpilaste kunsti või tööõpetuse tunnis ja pikapäeva rühmas tehtud käsitööd.

Kas mäletate veel toidupakke? Kui esimesed toidupakid andsime välja 1.04.2020, siis viimased leidsid sööjad 13.05.2021. Küll on hea, et käesoleval õppeaastal on kool saanud ilma sunnitud pausideta õppetööd korraldada.

Talv oli pikk ja lumine. See tähendas nii lumiseid teid, treppe ja jääpurikaid. Enne tormi oli vaja prügikonteinerid aia külge kinni siduda.

Kevad on tulekul. Tuletan meelde õuesõppeks sobivate toolide olemasolu. Õues on tõesti mõnus.

Viimane!

Viimane 1. september praeguses koolimajas. Hetkel tundub, et viimane 1. september TMKK-s. Mõne muu nimega kooli jaoks võib siin veel palju 1. septembreid tulla.
Õppeaasta alguseks viimane õpikute sorteerimine.
Direktor Timo Steineri viimane tööpäev ja puhkpillihelide saatel uude ametisse saatmine.
Andi Villenthali viimane töökoht.